Mam SR

Mam SR

Możesz mi pomóc

Możesz mi pomóc

Mam stwardnienie rozsiane. Aktualne informacje na temat leczenia Stwardnienia Rozsianego

Przekaż 1% podatku na moje leczenie. Sprawdź aktualne informacje na temat możliwości leczenia Stwardnienia Rozsianego i powstrzymania postępów choroby.

Kolejne badania, które pokazują że produkty mleczne i zbożowe mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na działanie naszego układu odpornościowego a także mózgu. Znowu dieta dieta i dieta.

Ja powienienm dodać, że byłem na diecie bezglutenowej i jest to mocna katorga! W końcu odpuściłem i przeszdłem na dietę Swanka (unikam głównie nasyconych kwasów tłuszczowych a jem więcej warzyw,owoców i ryb). No i nie podzieliłem się z Wami wynikami testów na nietolerancje pokarmowe… otóż test nie wykazał mi żadnych nietolerancji, co zgadza się z wynikami moich wcześniejszych badań na alergie pokarmowe. Jednak staram się unikać glutenu, chociaż z różnym skutkiem. W końcu jesteś tym co jesz więc warto dbać o swoją dietę!


2 Popular Foods May Turn Immune System Against Brain | Watercooler Topics
beforeitsnews.com
A new study published in the open access journal Nutrients titled, “The Prevalence of Antibodies against Wheat and Milk Proteins in Blood Donors and Their Contribution to Neuroimmune Reactivities,” implicates two of the Western world’s most popular…


Previous postInspirująca historia, warto przeczytać (w j. angielskim). Jestem jak najbardziej... Next postW miejscu: Rezonans magnetyczny. Trzymajcie kciuki żeby nie wykazał nowych zmian...